Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Stage, şirket ya da firmaların ihtiyacı olan dijital pazarlama çözümlerini sunar. Dijital pazarlamadan e-ticaret danışmanlığına, sosyal medya yönetiminden dijital reklam, web yazılım ve mobil app yazılımına kadar birçok kategoride hizmet vermektedir.

Dijital medyaya ihtiyaç duyan her sektörden firma ve şirketler ile çalışabilmekteyiz. Bir web site ya da mobil app uygulamasına ihtiyaç duyan, hali hazırda web sitesi ya da sosyal medya platformu olan fakat yönetimi konusunda destek almak isteyen birçok sektör ile çalışabilmekteyiz.

Stage Dijital , kendisini yakından tanımak isteyen her firmanın öncelikle nasıl bir hizmet almak istediğini dinler. Ardından web site analizi yapar ve bu doğrultuda ihtiyacınız olan dijital medya hizmeti ile ilgili hizmetlerini sunar. Eğer bir web sitesine sahip değilseniz öncelikle sizi dinler ve ne yapmak istediğinize dair verileri toplar. Web site kurulumu için gerekli olan bilgileri iletir, web sitenizi kurar ve bu doğrultuda dijital pazarlama sürecinizi oluşturur ve Analytics raporları ile başarı grafiğinizi gün geçtikçe yükseltir.

Günümüzde sadece web siteleri için değil sosyal medya ve videolu içerik üretme platformlarında dahi SEO çalışması yapılması en önemli kurallardan biridir. Arama motorları aracılığı ile üst sıralarda yer alarak hedef kitlenizi doğru yönlendirmek ve sizi kolaylıkla bulmalarını sağlamak için SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir.  Bu kural aynı sektörde hizmet verdiğiniz rakip firmalara karşı da sizi daha önde tutacak ve verdiğiniz hizmet kategorisinde başarılı bir firma olmanızın önünü açacaktır.

Stage Dijital tarafından öncelikle dijital pazarlama hizmeti almak istediğiniz firmanızın ihtiyaçları belirlenir. Bu doğrultuda sizinle yapılan görüşmeler sonrası hizmetlerimiz ile ilgili bir fiyatlandırma modeli oluşturularak size sunulur.

Seo Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

Stage Dijital’in sizin için hazırladığı SEO çalışmasının faydasını görmeniz için ortalama olarak 3 ile 6 ay arasında sürece ihtiyacınız olacaktır. Oneway Stage Dijital , verdiği hizmetler içinde yer alan Analytic raporları ile büyüme ve başarıya ulaşma hızınızı takip etmekte ayrıca aylık periyodlar dahilinde sizinle gelişim sürecinizi paylaşmaktadır.  

Stage SEO çalışmalarını gerçekleştirmek için öncelikle işbirliği yaptığı firmaları yakından tanımak ister ve çok iyi analiz eder. Ardından sektör analizi de yaparak rakip firmalar ile aranızdaki fark ortaya çıkarılır ve ihtiyacınız olan program oluşturulur.
SEO fiyatlandırma konusunda aldığınız hizmet ve zaman bu konuda etkili olmaktadır. Dijital pazarlama süreciniz ne kadar devam edecek ve bunun için kaç kişilik bir çalışma ekibine ihtiyacınız olacak? Bu soruların cevabı doğrultusunda sizin için bir fiyatlandırma modeli oluşturulur ve sunulur.