Hizmetlerimiz

Çözümlerimiz

performansa dayalı
dijital çözümler

stg icon 1

Web Tasarım ve
Yazılım Hizmetleri

stg icon 4

Özel Proje Yazılım
Çözümleri

stg icon 5

Ödeme ve Tahsilat
Sistemleri

stg icon 3

Profesyonel SEO
Hizmeti

stg icon 2

Performansa Dayalı
Dijital Pazarlama

stg icon 1

Kullanışlı, fonksiyonel, estetik ve çözüm odaklı web yazılım hizmetleri ile markanız için geleceğe yatırım yapın.

Kurumsal kimliğinize yakışacak imza niteliğindeki web sitenizi oluşturuyoruz.

E-Ticaret odaklı markalar için kullanım kolaylığı sağlayan bir web sitesi yaratarak kullanıcı deneyimini kolaylaştırıyoruz.
 

Firmaların kendi çalışma stillerine uyun olarak özel tasarlanan yazılımlar hazırlamaktayız.

B2B çalışma sistemine sahip şirketleri için B2B web tabanlı web siteleri tasarlıyoruz.

B2C çalışma sistemine sahip şirketleri için B2C web tabanlı web çözümler tasarlıyoruz.

Güvenlik ve kolaylığın bir arada olması gereken ödeme sistemleri için programlar tasarlıyor ve kullanım desteği sağlıyoruz.

Markanızın büyüme sürecinde hizmetlerimiz ile daha çok müşteriye ulaşıp daha çok satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Hazırladığımız SEO çalışmaları ile markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ve müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmesine destek oluyoruz.

Sunduğumuz dijital medya çözümleri ile web sitenizin Google entegrasyonlarını gerçekleştiriyor ve markanızın büyüme sürecini analiz ediyoruz.

Oluşturduğumuz reklam çalışmaları ile markanızı hedef kitlenize tanıtımını sağlıyor ve web sitenizde organik trafik akışı sağlayarak satış oranlarınızı arttırıyoruz.

Markanızın aynı anda işbirliği yaptığı tüm platformlar ile entegrasyonunu sağlayarak hizmet ve ürün yönetiminizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyoruz.

Sosyal medya platformlarında aktif rol almanızı sağlayıp bu kanallardan gelebilecek olan hedef kitlenin dikkatini çekerek marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Yapılan çalışmalar sonrası hazırladığımız gelişim raporunu belirli süreçler dahilinde sizinle paylaşarak büyüme hızınızı görmenizi sağlıyoruz.

stg icon 2
stg icon 3

Sunduğumuz SEO hizmetleri ile organik kullanıcıların sizi bulmalarını kolaylaştırıyor ve site içi ziyaretçi trafiğinizi arttırıyoruz.

Stage ekibi olarak ihtiyacınız olan içerikleri hazırlamakta, güncel tutmakta ve hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimelerde sizi bulmalarını sağlamaktayız.

Profesyonel SEO araçları yardımı ile web siteniz için gerekli olan optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Web sitenizin görünür kısmındaki içerik üretimi, rakip analizi, anahtar kelime çalışmaları ve bağlantı oluşturma gibi site içi SEO çalışmalarını yürütmekteyiz.

Web sitenizin rakiplerinizi eleyerek üst sıralara yerleşebilmesi için gerekli olan teknik destekleri sağlayarak ve backlink çalışmaları yaparak büyümesini sağlamaktayız.

Web sitenizin rakiplerinizi eleyerek üst sıralara yerleşebilmesi için gerekli olan teknik destekleri sağlayarak ve backlink çalışmaları yaparak büyümesini sağlamaktayız.

Her hafta ve her ay olmak üzere web sitenizin gelişim sürecini gösteren raporlamaları oluşturuyor ve bunları sizlerle paylaşıyoruz.

Çeşitli dijital pazarlama araçlarını kullanarak markanızın bilinirliğini arttırıyor ve büyümesine yardımcı oluyoruz

Google reklamları ile sadece markanızın reklamını yapmıyor aynı zamanda potansiyel müşterilerinize satış yapmanızı amaçlayarak gelirlerinizin artmasına da yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya platformlarında markanız adına verdiğimiz reklamlar ile ihtiyacınız olan hedef kitlenin dikkatini çekerek dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz.

Stage ekibimiz ile markanızı ve potansiel müşteri kitlenizi analiz ederek etkili içerikler oluşturuyoruz ve böylece etkileşimlerinizi arttırıyoruz.

Markanıza ait sosyal medya platformlarınızın yönetimini üstleniyor ve size en çok etkileşim getirecek dijital medya çözümlerini kullanarak markanızı büyütüyoruz.

E-mail marketing çalışması ile web sitenizin veri tabanında yer alan üye müşterileriniz ile kutlama, tanıtım, kampanya ve pazarlama mesajlarınızı paylaşıyor satışa dönüşüm oranlarını arttırıyoruz.

İhtiyacınız olan dijital medya planlamalarını doğru ve stratejik şekilde yaparak markanızı reklam, tasarım ve kampanyalar aracılığı ile hedef kitleniz ile buluşturuyoruz.

Marka ve ürünlerinizin analizinin ardından hedef kitlenizi en çok etkileyecek influencerlar ile işbirliği yapılmasını sağlıyor böylece ürünlerinizin hem tanıtımını hem de satış oranlarını arttırmayı hedefliyoruz.

stg icon 2
stg icon 3

Dijital platformlar aracılığı ile tanıtılması ve pazarlanmasını sağlayan sisteme dijital pazarlama çözümler üretiyoruz…

Google Ads aracılığı ile arama motoru sorgularında internet sitenizi arama sonuçlarının içinde reklam olarak gösterilmesini sağlıyoruz.

Youtube gibi çeşitli dijital video platformlarında görüntülü reklam yönetimi oluşturarak markanızın hedef kitlenin ilgilisi çekmesini sağlıyoruz.

Yayınlanan reklam içeriklerini sosyal medya reklamları aracılığı ile belirlenen hedef kitleye ulaştırarak dönüşüm sağlanmasına destek oluyoruz.

Kampanya reklam yönetimi ile markanızın hazırladığı kampanyaları Google Ads ve çeşitli dijital reklam alanlarında yayınlayarak satış oranlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Rakip firmalar ile aranızda olan rekabet analizinizi çıkararak markanızın iyileştirme çalışmaları için projeler sunuyoruz.

Google Ads ile web siteniz arasındaki optimizasyonu gerçekleştirerek markanızı iyileştirme ve büyütme çözümleri oluşturuyoruz.

Dijital reklam yöntemlerinin dönüşüm oranlarını ele alarak aylık gelişim raporu hazırlıyor, size sunuyor ve bilgiler dahilinde bir analiz gerçekleştiriyoruz.