E-Ticaret Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

E-Ticaret Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

E-Ticaret Danışmanlığı

Her gün gelişen ve değişen dijital dünyada yerinizi almak ve başarılı olmak için e-ticaret danışmanlığı hizmeti almanız sizi rakiplerinizden bir adım

E-Ticaret Ajansı

E-ticaret danışmanlığı ajansı, web siteniz üzerinden satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ve hizmetleri çeşitli dijital medya araçları ile hedef kitlenize ileten ve bu süreci yöneten firmalardır.

Bu ajanslar, web siteniz ya da dijital platformlarınızın ihtiyacı olan hizmetleri belirleyerek markanızın büyümesinde size danışmanlık hizmeti verir.

Neler Yapıyoruz

E-ticaret danışmanlığı ajansları, dijital pazarlama çalışmalarından web sitenizin üst sıralarda yer almasına yardımcı olan SEO çalışmalarına, kampanya yönetimlerinden reklam çalışmalarına kadar tüm e-ticaret sürecinizi yöneterek hedeflediğiniz başarıya ulaşmanızda destek olur.

Markanızın büyüme sürecinde sunduğumuz E-Ticaret Danışmanlığı hizmetleri ile
daha çok müşteriye ulaşıp daha çok satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Seo

Hazırladığımız SEO çalışmaları ile markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ve müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmesine destek oluyoruz.

Google Entegrasyonları

Sunduğumuz dijital medya çözümleri ile web sitenizin Google entegrasyonlarını gerçekleştiriyor ve markanızın büyüme sürecini analiz ediyoruz.

Google ADW

Oluşturduğumuz reklam çalışmaları ile markanızı hedef kitlenize tanıtımını sağlıyor ve web sitenizde organik trafik akışı sağlayarak satış oranlarınızı arttırıyoruz.

Dijital Entegrasyonlar

Markanızın aynı anda işbirliği yaptığı tüm platformlar ile entegrasyonunu sağlayarak hizmet ve ürün yönetiminizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya platformlarında aktif rol almanızı sağlayıp bu kanallardan gelebilecek olan hedef kitlenin dikkatini çekerek marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Raporlama

Yapılan çalışmalar sonrası hazırladığımız gelişim raporunu belirli süreçler dahilinde sizinle paylaşarak büyüme hızınızı görmenizi sağlıyoruz.

E-ticaret danışmanlığı hizmeti veren Stage Dijital , sunduğu dijital medya çözümlerini uygulayarak ve
takibini gerçekleştirerek markanızın büyüme hızını arttırır.
Altyapı Seçimi

Web sitenizin gelişmesi ve büyümesi için gerekli olan dijital medya araçlarını kararlaştırarak altyapı oluşturma sürecinde size destek oluyoruz.

Planlama

Çalışılması kararlaştırılan dijital medya kanallarının web siteniz ile entegrasyonlarını sağlayarak markanızın belirlenen süreçteki büyüme planlamasını hazırlıyoruz.

Analiz

Gerçekleştirdiğimiz analizler ile hangi dijital medya mecralarından dönüş aldığınızı belirliyor ve buna yönelik çalışma planı oluşturuyoruz.

Aksiyon

Tüm hazırlıkların ardından kullandığımız dijital medya araçları ile gerekli aksiyonları alarak markanızın tanınmasını ve ürünlerinizin satışa dönüşmesini sağlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret ile uğraşan firmaların web sitelerinde geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yaparak teknik çalışmalardan e-ticaret yönetimine kadar her türlü danışmanlık hizmeti alınmasıdır.
E-ticaret ile ilgilenen ama nereden başlayacağını bilmeyen şirketlere sunduğumuz bir satış yönetimi danışmanlığıdır. Web site kurulumundan entegrasyonlara hatta satış ve iyileştirme çalışmalarına kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz.
Teknik birçok bilgi ve doğru bir yönetim stratejisi uygulanması gereken bir süreç olduğundan markanızın başarılı olmasını ve büyümesini istiyorsanız e-ticaret danışmanlık hizmeti almalısınız.
E-ticaret danışmanı ile çalışmanız, web sitenizin bilinirliğini arttırırken hedef kitlenizin web sitenizdeki vakit geçirme oranlarını da olumlu etkiler. E-ticaret danışmanınızın desteği ile sunduğunuz hizmet ve ürünler satışa dönüşerek size kısa sürede kazanç olarak yansır.
E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetleri inceleyen paket programlarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!