Web Yazılım Çözümleri

Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Yazılım

Hizmetlerimiz

Web Yazılım Çözümleri

Kullanışlı, fonksiyonel, estetik ve çözüm odaklı web yazılım hizmetleri ile markanız için geleceğe yatırım yapın.

Kullanıcı Deneyimi Ön Planda

SEO çalışması ile bilinirliliğiniz ve müşteri trafiğiniz artsın.

Özgün Tasarım

Markanızı anlatmak ve tanıtmak için istekleriniz doğrultusunda özgün tasarımlar hazırlayarak hayalinizdeki web sitesini tasarlıyoruz.
content image tiny 1
content image tiny 2

Kullanıcı Deneyimi

Özgün, fonksiyonel, hızlı ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı deneyimini öncelikli ve en üst seviyede tutarak web sitenizin geliştirilmesinde destek oluyoruz.

Özgün Tasarım

Markanızı anlatmak ve tanıtmak için istekleriniz doğrultusunda özgün tasarımlar hazırlayarak hayalinizdeki web sitesini tasarlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Özgün, fonksiyonel, hızlı ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı deneyimini öncelikli ve en üst seviyede tutarak web sitenizin geliştirilmesinde destek oluyoruz.

Mobil Uyum

Kullanıcıların mobil araçlarda daha çok vakit geçirdiğini biliyor ve web sitesi tasarımlarımızı mobil uyum şartların uygun şekilde hazırlıyoruz.

SEO

Web sitenizi hazırlarken site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları için kullanım alanları oluşturuyoruz. Böylelikle markanız üst sıralarda yer almaya hazır hale geliyor.

İçerik yönetimi

Web sitenizde yer alacak tüm açıklamaları doğru ve SEO uyumlu bir şekilde oluşturarak web sitenizin arama motorları kriterlerine uyması ve üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

Google Entegrasyonları

Markanız için oluşturduğumuz web sitenin vermek istediğiniz hizmete göre Google entegrasyonlarını yaparak hem dönüşüm oranlarını arttırıyor hem de analiz ve raporlama için veri oluşmasına destek oluyoruz.

Performans

Potansiyel müşterilerinize sunacağınız hizmet sektörüne göre tasarladığımız web sitenizin kolay kullanılır, fonksiyonel ve hızlı aksiyon alabilmesi için performans çalışmaları yapıyoruz.

Destek

Web yazılımı ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü soruna karşı işbirliği süresince ihtiyacınız olduğunda destek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sunduğumuz SEO hizmetleri ile organik kullanıcıların sizi bulmalarını kolaylaştırıyor ve site içi ziyaretçi trafiğinizi arttırıyoruz.
Kurumsal Web Çözümleri

Kurumsal kimliğinize yakışacak imza niteliğindeki web sitenizi oluşturuyoruz.

Özel Yazılım Çözümleri

Firmaların kendi çalışma stillerine uyun olarak özel tasarlanan programlar hazırlamaktayız.

B2B Çözümleri

B2B çalışma sistemine sahip şirketleri için B2B web tabanlı web siteleri tasarlıyoruz.

B2c Çözümleri

B2C çalışma sistemine sahip şirketleri için B2C web tabanlı web çözümler tasarlıyoruz.

Online Ödeme Sistemleri

Güvenlik ve kolaylığın bir arada olması gereken ödeme sistemleri için programlar tasarlıyor ve kullanım desteği sağlıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret odaklı markalar için kullanım kolaylığı sağlayan bir web sitesi yaratarak kullanıcı deneyimini kolaylaştırıyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığımız tüm web siteler arama motorlarının standartlarına uygun olarak hazırlanmakta ve markanızın üst sıralarda yer alması için titizlikle çalışılmaktadır.
Mevcutta var olan web siteniz için ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlayabilmekteyiz. İçerik düzenlemesi yapabilir, iç seo iyileştirmeleri üzerinde çalışabiliriz. Tüm bunlarla birlikte e-ticaret sitelerinde kullanıcı davranışlarına göre web sitenizin içyapısını düzenleyebilmekteyiz.
Web yazılım teknik açıdan sizin ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlandığı için bu ihtiyaçlar doğrultusunda bir çalışma programı hazırlamaktayız. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!

Referanslarımız

Portfolyoyu
İncele

Birçok marka ile yaptığımız işbirlikleri doğrultusunda hazırladığımız portfolyoyu inceleyebilir siz de aramıza katılabilirsiniz.

cta image tiny 1