SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Hizmetlerimiz

Seo Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Arama motoru optimizasyonu, firmaların web site aramalarında üst sıralarda çıkması ve bununla birlikte hedef kitleler tarafından bilinir olması için kullanılan bir dijital pazarlama yöntemidir.
Bunu gerçekleştirmek için de SEO adı verilen bazı kural ve kriterlerin uygulanması gerekmektedir.

Arama Motorlarında Üst Sıralarda Yerinizi Alın

SEO çalışması ile bilinirliliğiniz ve müşteri trafiğiniz artsın.

Seo Nedir?

Anahtar kelime aramalarında web sitenizin filtrelenen en iyi sonuçlar içerisinde yer almasını sağlayan bir optimizasyon sürecidir. Yani arama motorunun aranan anahtar kelimelere bağlı olarak en iyi sonuç veren web siteleri filtrelemesi ve hedef kitleye sunmasıdır.

Hedef kitlenin web site aramalarında karşılarına ilk çıkan web siteleri ziyaret ettiği ve bu siteler üzerinden bilgi edindiği ya da alışveriş yaptığı gözlemlenmiştir. Bu yapı zamanla web siteleri arasında bir rekabet oluşturmaya başlamış ve arama motoru algoritmalarının doğru çalışması için de SEO kullanımı ihtiyacını doğurmuştur.

SEO yani diğer adı ile arama motoru optimizasyonunun amacı web sitelerin alakalı olduğu anahtar kelimeye göre aramalarda üst sıralarda yer alması, hedef kitle tarafından tercih edilmesi, web site içinde vakit geçirilmesinin sağlanması ve bu şekilde organik ziyaretçi trafiğinin artmasının sağlanmasıdır.

SEO Nasıl Yapılır?

Başarılı bir web siteye sahip olmak için iyi bir SEO çalışması yaptırmış olmanız gerekmektedir. Anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alan, hedef kitleyi çeken ve müşteri trafiğini arttıran bir SEO çalışması da bazı teknik bilgilerin doğru ve eksiksiz hazırlanması ile mümkündür.

SEO nasıl yapılır sorusunun cevabı da bu bağlamda öne çıkmaktadır. İyi bir SEO çalışması için öncelikle web site analizinin doğru yapılması ve müşterinin ihtiyacı olan bilgilerin basit ve kullanışlı şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Ardından site içi SEO ve site dışı SEO çalışması yaparak siteyi arama motorlarına uygun hale getirmek gerekir. Tüm bunlarla birlikte içerikler ve teknik bilgiler de arama motorlarının kriterleri doğrultusunda hazırlanmalıdır.

Sunduğumuz SEO hizmetleri ile organik kullanıcıların sizi bulmalarını kolaylaştırıyor ve site içi ziyaretçi trafiğinizi arttırıyoruz.
İçerik Pazarlama

Stage Dijital olarak ihtiyacınız olan içerikleri hazırlamakta, güncel tutmakta ve hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimelerde sizi bulmalarını sağlamaktayız.

Optimizasyon

Profesyonel SEO araçları yardımı ile web siteniz için gerekli olan optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Site İçi SEO

Web sitenizin görünür kısmındaki içerik üretimi, rakip analizi, anahtar kelime çalışmaları ve bağlantı oluşturma gibi site içi SEO çalışmalarını yürütmekteyiz.

Site Dışı Seo

Web sitenizin rakiplerinizi eleyerek üst sıralara yerleşebilmesi için gerekli olan teknik destekleri sağlayarak ve backlink çalışmaları yaparak büyümesini sağlamaktayız.

Teknik Seo

Web sitenizin kodlama aşaması teknik bir çalışmadır. Buna bağlı olarak bu teknik kısmın arama motorlarının kriterlerine uygun şekilde düzenlemesini sağlar ve web sitenizin üst sıralarda yer almasına destek oluruz.

Raporlama

Her hafta ve her ay olmak üzere web sitenizin gelişim sürecini gösteren raporlamaları oluşturuyor ve bunları sizlerle paylaşıyoruz.

Seo Danışmanlığı

Sıkça Sorulan Sorular

Bir SEO ajansı ile çalışmalısınız çünkü günümüzde dijital medya pazarlama stratejileri değişkenlik gösterdiği için güncel değişiklikleri takip etmek ve buna uygun olarak çalışma sistemini kurmak ve başarı yakalamak oldukça zor bir süreçtir.

Stage Dijital bir SEO ajansı olarak dijital medya platformunuzu sizin için özel olarak inceler ve verdiği hizmetler doğrultusunda güncel tutar. Arama motorlarında ilk sıralarda yer almanıza yardımcı olarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar.
Teknolojinin hızla geliştiği son yıllarda birçok sektör dijital medya kanalları aracılığı ile tanınmakta ve işlerini bu yolla yürütmektedir. Bu bağlamda bir dijital medya ajansına SEO çalışması yaptırmak, internet aramalarında bu hizmeti almayan rakiplerinize karşı başarı sağlamanıza destek olacaktır.

Yaptıracağınız SEO çalışması ile arama motorlarında üst sıralarda yer alabilir ve hedef kitlenizin en çok tercih ettiği firma olabilirsiniz.
Stage Dijital’in sizin için hazırladığı SEO çalışmasının faydasını görmeniz için ortalama olarak 3 ile 6 ay arasında sürece ihtiyacınız olacaktır.

Stage Dijital, verdiği hizmetler içinde yer alan Analytic raporları ile büyüme ve başarıya ulaşma hızınızı takip etmekte ayrıca aylık periyodlar dahilinde sizinle gelişim sürecinizi paylaşmaktadır.
Stage Dijital SEO çalışmalarını gerçekleştirmek için öncelikle işbirliği yaptığı firmaları yakından tanımak ister ve çok iyi analiz eder.

Ardından sektör analizi de yaparak rakip firmalar ile aranızdaki fark ortaya çıkarılır ve ihtiyacınız olan program oluşturulur.
SEO fiyatlandırma konusunda aldığınız hizmet ve zaman bu konuda etkili olmaktadır. Dijital pazarlama süreciniz ne kadar devam edecek ve bunun için kaç kişilik bir çalışma ekibine ihtiyacınız olacak?

Bu soruların cevabı doğrultusunda sizin için bir fiyatlandırma modeli oluşturulur ve sunulur.

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!